.

.

Rozliczenie
XD-020 220 V/380 V 50Hz 0.75KW/0.9KW Łopatkowe Pompy Próżniowe

XD-020 220 V/380 V 50Hz 0.75KW/0.9KW Łopatkowe Pompy Próżniowe

€ 181.99

Figurka produktu
Na stanie

szczegóły produktu : o : XD serii pompa próżniowa jest jednostopniowa pompa próżniowa łopatkowa mechaniczne, prosta konstrukcja, łatwa obsługa, łatwa konserwacja, wykorzystanie próżni w celu uzyskania szeroką gamę podstawowe wyposażenie. to działa tak samo jak ogólne głośności pompy jest zasilany przez napęd wał zamontowany w pompie koncentrycznie składu ciała w mimośrodowy położenie wirnika, istnieją trzy promieniowe przesuwne łopatkowa pompa komory jest podzielony na trzy studiach na wirniku, jest pompowania gazu z wejściem portu ssania przez otwarte zawór zwrotny i filtr komory do pompy, gdy wirnik obraca się, wlotowego, studio, aby zakończyć samo-izolacja i kompresji gazu i powietrza wlot za pomocą pompy pole przejście pomiędzy gas discharge komory i spalin. rewolucja, operacja był powtórzone trzy razy zastosowanie zakres : XD typu próżniowe łopatkowa pompa próżniowa nadaje się do różnych zastosowań przemysłowych, takich jak : do pakowania próżniowego wszystkich rodzajów żywności, produkcja żywności przemysłu Tekstylnego na różne soft przedmioty z próżni kompresji pakowania; suszenie próżniowe na przemysł chemiczny, destylacji, stężenie; próżni zacisk na obróbki mechanicznej; próżnia operacji załadunku i rozładunku w transporcie; szpitala sali operacyjnej ekstrakcji próżniowej; formowania próżniowego na branży tworzyw sztucznych. zdjęcia pokazujące zapraszamy do Li Rodziny MPC!
proszę przeczytać następujące porady przed zakupem. w razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z nami.
1, odludziu opłaty za dostawy nie jest wliczone w cenę towarów choć niektóre są bezpłatną wysyłkę. jeśli twój adres należy do zdalnego obszar DHL, Fed Ex i tak dalej, trzeba zapłacić dodatkowe 30.00 za niego lub skontaktować się z nami, aby wybrać inne metody wysyłki.
 
2, proszę zostawić nam wiadomość w kolejności przypominając nam, jaki rodzaj z napięcia i wtyczkę trzeba dla sprzętu elektrycznego. jak wiecie różne kraje stosują różne standardy korki i różne napięcia.
3, o fakturze i wartość deklaracji, jeśli masz szczególne wymagania można również skontaktować się z nami lub zostawić wiadomość w porządku.
4, o płatności, przesyłki proszę odnieść się do następujących informacji.

Więcej danych

Moc:
Elektryczne
Nazwa marki:
YunlinLi
Numer modelu:
XD-020
Wykorzystanie:
Pompa powietrza
Ciśnienie:
Niskie ciśnienie
Standardowy lub niestandardowy:
Standardowy
Teoria:
Pompa próżniowa
Zastosowanie:
other
Struktura:
rotary-vane vacuum pump
Paliwa:
electric
Voltage:
220V /380V 50HZ
Power:
0.75kw / 0.9kw
speed of evacuation:
20M3/H
Najlepsi sprzedawcy
€ 163.00 172.01

2xz1 Dwustopniowe Struktura Łopatkowe pompy Próżniowe 2 XZ serii pompa próżniowa jest dwustopniowe napęd bezpośredni struktury, jego działanie wydajność składa się z dwóch części, pod wysokim ciśnieniem etap etap i niskiego ciśnienia...

€ 103.00 108.82

PARAMETR DANE wszelkie pytania prosimy o kontakt : Daisy chan telefon : 008615018400139 Skype : baohuachan Qq : 526926857 jestem gotów pokazać mój najwyższej jakości, najlepsze usługi i najlepsze ceny!

€ 68.97

gorąca Sprzedaż 220 V Pompa Oleju Przekładniowego 2.5 L / min Wymiany Pompy Oleju Samochodowego produkt ten jest przeznaczony do ekstrakcji oleju smarowego przemysłowe, olej przekładniowy, olej silnikowy, płynu chłodzącego oleju, właściwości przeciwzużyciowe oleju hydraulicznego, olej jadalny, olej silnikowy, olej napędowy, olej silikonowy, olej transformatorowy, etc...